REPLICA ONLINE CONSTANTA

20° Constanța Vin., 29 Mar. 2024
Anul XX Nr. 6683
20° Constanța Vineri, 29 Martie 2024 Anul XX Nr. 6683

ANUNȚ ANGAJARE

Replica API 8 februarie 2021 | 16:01 1371

Tehnician mentenanță - Departamentul IT - Hardware / Software

Cerințe:

- permis de conducere cat.B (cu experiență de minim un an);

- studii medii finalizate (studii superioare constituie un avantaj);

- experiență relevanță în domeniul jocurilor de noroc constituie un avantaj;

- disponibilitate pentru deplasare în zona arondată;

- persoană responsabilă, bine organizată, care poate învață ușor, cu inițiativă;

- abilități de analiză, planificare și prioritizare a activităților;

- cunoștințe de hardware și software, instalare și utilizare aplicații Office;

- cunoștințe de rețea - echipamente de rețea;

- cunoștințe de instalare și utilizare sisteme de operare

- Windows; - cunoștințe de instalare echipamente periferice;

- cunoașterea modului de funcționare a PC-urilor (unități centrale, monitoare, discuri, imprimante, interfețe și echipamente de rețea (router, switch);

- experiență în instalări și reconfigurări de PC-uri (sisteme de operare, pachete de tip office, antivirus, conexiuni de rețea).

Responsabilități

- deplasarea la punctul de lucru și asigurarea funcționalității echipamentelor IT;

- asamblare calculatoare desktop și configurare conexiune la internet;

- reinstalare sistem de operare Windows;

- configurare drivere și programe uzuale;

- instalare antivirus, devirusare și recuperări de date;

- configurare rețea și routere – home;

- instalare, configurare echipamente și aplicații, diverse periferice, conexiuni de date; - depanare hardware și periferice; - verificări și operații de întreținere din punct de vedere hardware/software;

- planificare și raportare activitate.

Oferta:

- Pachet salarial motivant;

- Training de specialitate;

- Mediu de lucru dinamic, profesionist;

- Oportunități de dezvoltare profesională.

Contact: jobs@magnumbet.ro. 0771 322 911

Precizări:
Legea 190 din 2018, la articolul 7, menţionează că activitatea jurnalistică este exonerată de la unele prevederi ale Regulamentului GDPR, dacă se păstrează un echilibru între libertatea de exprimare şi protecţia datelor cu caracter personal.
Informațiile din prezentul articol sunt de interes public și sunt obținute din surse publice deschise.

Google New Urmareste-ne pe Google News

Ti-a placut articolul?

COMENTARII

Puteti adauga un comentariu de maxim 1000 caractere

REPLICA

LOTO

6/49
15331744146
5/49
383120264010
joker
3416910367