7.6° Constanța Sâm., 20 Apr. 2024
Anul XX Nr. 6705
7.6° Constanța Sâmbătă, 20 Aprilie 2024 Anul XX Nr. 6705

Atac ironic al echipei lui Ianis dupa victoria cu Celtic din Cupa: "Cea mai buna echipa din tara!" Ce au postat

Replica API 19 aprilie 2021 | 00:00 1583

Dupa victoria categorica din campionat, Rangers a eliminat-o pe rivala Celtic si din Cupa Scotiei. Echipa lui Gerrard s-a impus cu 2-0 in optimi, prin golul lui Davis si autogolul lui Kenny, scrie sport.ro

Ianis Hagi nu a prins niciun minut de joc in meciul cu Celtic de pe Ibrox, Gerrard alegand sa faca o singura schimbare, in minutul 80.

La finalul meciului, Rangers a profitat de victorie pentru un atac ironic la rivali. Pe contul de Facebook au publicat doua poze, una de pe o cladire, iar alta cu o macara pe care era proiectata stema lui Rangers. Pe cladire era o proiectie cu jucatorii, alaturi de titlul cu numarul 55 si intrebarea: "Ne puteti vedea acum?"