11.9° Constanța Vin., 19 Apr. 2024
Anul XX Nr. 6704
11.9° Constanța Vineri, 19 Aprilie 2024 Anul XX Nr. 6704

Slavia Praga a învins Teplice, scor 5-1, în campionatul Cehiei: Nicolae Stanciu a marcat în minutul 13

Replica API 20 septembrie 2020 | 23:51 1292

Jucătorul Nicolae Stanciu a marcat pentru Slavia Praga în meciul cu Teplice, scor 5-1, din etapa a patra a campionatului Cehiei.

Stanciu a fost integralist, a marcat în minutul 13, şi a fost înlocuit în minutul 55, potrivit news.ro.

Pentru Slavia au mai înscris Olainka '2, Musa '27, Holes '52 şi Takacs '68, în timp ce pentru Teplice a punctat Mares '63 (penalti), scrie stiripesurse.ro.